Magnifico modelowanie sylwetki

MAGNIFICO jest urządzeniem stosowanym do nieinwazyjnego konturowania, napinania i wyszczuplania ciała z redukcją cellulitu. Urządzenie Magnifico zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało". Tak kompletnego urządzenia do modelowania sylwetki jeszcze nie było, co jest potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i efektywnością zabiegów na ciało i twarz.

W urządzeniu połączono najbardziej skuteczne technologie wykorzystywane w zabiegach na ciało:

 • liposukcja – lipokawitacja ultradźwiękowa z podciśnieniem
 • fale radiowe RF bipolarne do remodelingu kolagenu i termolipolizy
 • podczerwony laser biostymulujący IR wzmagający przemianę materii
 • masaż ssąco-próżniowy (vacuum)
 • mechaniczny masaż rolkami w głowicach na ciało

Rewolucja w wspomaganiu odchudzania - jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

 

Działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje cztery źródła energii jednocześnie, które skupione w jednej głowicy intensyfikują efekty zabiegów w niwelowaniu tkanki tłuszczowej. Magnifico mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem. Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy skutek już po ukończeniu pełnego zabiegu. Natomiast seria zabiegów umożliwia spektakularne trwałe efekty w modelowaniu sylwetki. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie do wskazań i partii ciała, najczęściej jest to seria 6 zabiegów.

Naukowe podstawy działania :

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz usuwania objawów cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów) przechowujących trójglicerydy. Zbyt duży rozmiar tych komórek odpowiedzialny jest za zwiększony obwód ciała oraz nierówności struktury skóry w postaci cellulitu. Ucisk adipocytów powoduje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

Aby redukować rozmiar komórek tłuszczowych trzeba uruchomić procesy anaboliczne w skórze i procesy kataboliczne w tkance podskórnej.

Używając kombinacji zestawu czterech energii trzeba zatem wykonać dwa przeciwne działania na dwóch różnych głębokościach skóry. Efektem tego jest skuteczna i trwała redukcja obwodu ciała i cellulitu w bardzo krótkim czasie przy zaledwie 1 zabiegu w tygodniu.

 

 

 

Jak działają poszczególne technologie zastosowane w Magnifico?

 

Liposukcja ultradźwiękowa

Urządzenie wyposażone jest w głowicę, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pod ciśnieniem – ułatwia to wykonanie zabiegu prawidłowo metodycznie i maksymalizuje efekty. Liposukcję wykonuje się na obszarach o miejscowo zlokalizowanej tkance tłuszczowej, tj. brzuch, boczki, uda, pośladki. Jest to pierwszy etap modelowania sylwetki, po czym wykonuje się masaż podciśnieniowo-rolkowy z falą radiową i światłem podczerwonym.

 

 

Jak działa Liposukcja Ultradźwiękowa?

Zabieg Liposukcji Ultradźwiękowej z masażem próżniowym jest skutecznym i całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem służącym do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej ciała. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Specjalna głowica ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na. Dzięki pompie próżniowej urządzenie najpierw wsysa część tkanek, a następnie emituje fale ultradźwiękowe tak, aby jak największa część ich energii oddziaływała na tkankę tłuszczów. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie aż czterokrotnie! Inne urządzenia z jedną głowicą wykorzystujące fale ultradźwiękowe ogniskują je w bardzo niewielkim obszarze, przez co efekty ich działania są mniejsze. Innowacyjna technologia wzmacniania fal ultradźwiękowych zastosowana w urządzeniu Magnifico sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44stopni C. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu.

Rozbity i upłynniony podczas sesji tłuszcz jest przemieszczany drogami limfatycznymi. Usuwanie tłuszczu z organizmu następuje przez naturalne procesy metaboliczne, które można przyspieszyć zwiększając ilość przyjmowanych płynów i aktywność fizyczną.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, a efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych, jak krwiaki, nierówności, ryzyko powikłań, czy długi okres rekonwalescencji.

 

Masaż podciśnieniowo – rolkowy z falą radiową i światem podczerwonym - najskuteczniejsze technologie modelujące sylwetkę w jednej głowicy

 

Laser biostymulujący IR

 • podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej (w płytkich warstwach skóry), przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry

 

RF fale radiowe

 • nieinwazyjna metoda polegająca na przekazywaniu intensywnego ciepła do głębokich warstw skóry, która wpływa na stymulację fibroblastów do odbudowy włókien kolagenowych i elastyny, dzięki czemu skóra ulega napięciu i zagęszczeniu, oraz działa na adipocyty (komórki tłuszczowe) niwelując je z nagromadzonych miejsc.

 

Masaż podciśnieniowy

 • poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu

Masaż mechaniczny

 • ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu.

Aby zredukować rozmiar adipocytów uruchamiamy procesy anaboliczne i kataboliczne. Zastosowane 4 technologie w urządzeniu Magnifico pozwalają na:

 • zwiększenie aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz zwiększenie lokalnego przepływu krwi:

 

 

 • dochodzi do aktywacji odbudowy tkanki łącznej poprzez fibroblasty oraz uruchamianie drenażu limfatycznego

Działanie mechaniczne poprzez zassanie i masaż:

 • Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływu płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego)
 • Zwiększa aktywność fibroblastów
 • Usuwa zrosty w tkance tłuszczowe
 • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła

Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych:

 • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów.
 • Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych.
 • Ujędrnia skórę.

 

Efektem tego jest redukcja niepożądanych objawów w bardzo krótkim czasie, nawet przy jednym zabiegu w tygodniu. Poza redukcją obwodu ciała, zmniejszenie komórek tłuszczowych zmniejsza napięcie pomiędzy poszczególnymi warstwami skóry dzięki czemu nierówności na skórze ulegają redukcji. Dzięki temu uzyskujemy wysoką skuteczność w walce z cellulitem.

 

 

 

Zabiegi w obrębie ciała umożliwiają:

 • redukcję obwodu w miejscu zabiegu od 2 do 7 centymetrów
 • redukcję cellulitu
 • ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry
 • poprawę metabolizmu całego ciała
 • pobudzenie procesów limfatycznych.

 

Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po ok. 6 zabiegach. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka, skóra staję się jedwabiście gładka, złogi cellulitowe są zdecydowanie mniej widoczne.

Zabieg jest polecany jako drugi etap po liposukcji ultradźwiękowej, jako uzupełnienie zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej w celu intensyfikacji efektów, lub tez jako oddzielny zabieg lub serię zabiegów modelujących sylwetkę i działających na szereg opisanych powyżej procesów.

Zalecane partie do wykonania zabiegu masażu podciśnieniowego Magnifico:

 • uda, pośladki
 • brzuch, boczki
 • ramiona
 • łydki
 • plecy – rozluźnienie spiętych mięśni i działanie przeciwbólowe

 

 

 

Cennik

Szeroka oferta zabiegów

oferta zabiegów

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi...

Dowiedz się więcej

Doświadczenie i wiedza

doświadczenie kosmetyczne

Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii...

Dowiedz się więcej

Najlepsze marki i sprzęty

najlepsze marki i sprzęt

W zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości marki kosmetyczne, takie jak Guinot Paris, Filorga...

Dowiedz się więcej

Lokalizacja DeuClinic

lokalizacja w szczecinie

Nasza Klinika znajduje się 5 minut od centrum miasta oraz jest w dogodnej komunikacji z sąsiednimi dzielnicami.

Dowiedz się więcej
Uprzejmie informujemy o zmianie polityki prywatności zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Polityka prywatności:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, ul. Dembowskiego 9/U2, kod pocztowy 71-533, adres e-mail: info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej deuclinic.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, to: adres korespondencyjny ul. Dembowskiego 9/U2, 71-533, Szczecin, adres e-mail:info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427, formularz kontaktowy dostępny na stronie deuclinic.pl, infolinia +48 502 400 427.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej


Prawa użytkownika strony internetowej:

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.


Polityka cookies:

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach technicznych, reklamowych, statystycznych oraz by dostosować Serwis do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Można je podzielić na cookies niezbędne, czyli takie, bez których Serwis nie może funkcjonować poprawnie, cookies dotyczące personalizacji, potrzebne, by zapisać ustawienia i preferencje Użytkowników, oraz cookies dotyczące optymalizacji reklam, które zbierają informacje na temat reklam wyświetlanych Użytkownikowi oraz mogą służyć do tworzenia Twojego profilu.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące wszystkich powyższych plików cookies.

Możesz przejść do korzystania z Serwisu wybierając "Akceptuję"