Skup nieruchomości z przeznaczeniem na salony kosmetyczne

Jednym z kluczowych aspektów decydujących o powodzeniu działalności salonu kosmetycznego jest jego lokalizacja. Deuclinic ma idealną lokalizację w przepięknej dzielnicy Szczecina Niebuszewo. Atutem są miejsca parkingowe i łatwy dojazd z każdej strony miasta.

Otwierasz gabinet kosmetyczny? A może myślisz o przeniesieniu się w inne miejsce? Sprawdź jakiego błędu nie popełnić wybierając lokal na gabinet kosmetyczny!


salon kosmetyczny w szczecinie

Kupujemy lokale usługowe za gotówkę


Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie lider w branży nieruchomości, trudniący się wykupem i obrotem lokali użytkowych w Szczecinie i całym kraju. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów ze Szczecina, pomagamy w w transakcjach dotyczących nieruchomości wszystkich typów stanów prawnych, pomagamy w odnalezieniu właściwej nieruchomości oraz przystosowujemy ją pod gotowiec inwestycyjny. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w całym kraju, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie lokali usługowych za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Szczecina najbardziej korzystnym rozwiązaniem.

Branża nieruchomości jeżeli chodzi o lokale usługowe przeznaczone na działalność typu kosmetyczka nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając – skup nieruchomości – wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Jedynie doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całej Polsce – jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości - Warszawa nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego – ceny szacowane w naszych wycenach są kwotami netto!


Salon kosmetyczny jako okazja inwestycyjna


Jako Skup Nieruchomości Atrium jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania – za gotówkę i z konkretnym dochodem. Zajmujemy się skupem nieruchomości w Warszawie i w całej Polsce, w branży jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania zadłużonego. Jednym słowem , nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup mieszkań za gotówkę i skup nieruchomości – działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów – jesteśmy skuteczni i zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu maksymalnie dwa dni od wizyty u notariusza.


Szybki Skup nieruchomości Zachodniopomorskie


Nie wszystkim uśmiecha się płacić za ogłoszenia na portalach w sieci, ani pozwalać zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy przychodzi chwila, że trzeba szybko odsprzedać posiadaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być trudno wyszukać stosownego kupca , a znacznie trudniej takiego który da najlepszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem naszego działania jest właśnie skup nieruchomości w Zachodniopomorskie, zawsze płacimy gotówką do ręki. Skup nieruchomości przebiega zgodnie z prawem i zgodnie z aktualnymi cenami rynkowymi., co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju – nie ma znaczenia w której miejscowości nieruchomość została wystawiona na sprzedaż. W problematycznych sytuacjach jak mieszkanie z lokatorami, dom z kredytem albo sytuacja wymaga skupu udziałów, ceny wyznaczamy indywidualnie.

nieruchomość pod lokal usługowy w szczecinie

Jeszcze raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących skupu nieruchomości w Szczecinie ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z komornikiem , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także nieruchomości z długiem lub komornikiem. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży domów . Trzeba też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.

Pełna obsługa kupna zadłużonych nieruchomości polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie lokalu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży lokalu w zachodniopomorskim, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, które nie pozwalają normalnie funkcjonować.


Chcesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę?


Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz {innymi| pozostałymi] kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Szczecinie. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Szczecinie. Podstawą naszej aktywności jest prawość – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę lokali wpływa dużo różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką. Możesz przeczytać jak wygląda za naszym pośrednictwem sprzedaż nieruchomości z kredytem


Prowadzimy skup mieszkań z każdym rodzajem zadłużenia


Czasami zachodzi potrzeba błyskawicznej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków finansowych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może okazać się czas – niektóre osoby decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju -od sprzedaży mieszkania zadłużonego, sprzedaży mieszkania z komornikiem,czy sprzedaży nieruchomości obciążonej hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Cięzkie sytuacje rozwiązujemy kompleksowo.

Szeroka oferta zabiegów

oferta zabiegów

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi...

Dowiedz się więcej

Doświadczenie i wiedza

doświadczenie kosmetyczne

Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii...

Dowiedz się więcej

Najlepsze marki i sprzęty

najlepsze marki i sprzęt

W zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości marki kosmetyczne, takie jak Guinot Paris, Filorga...

Dowiedz się więcej

Lokalizacja DeuClinic

lokalizacja w szczecinie

Nasza Klinika znajduje się 5 minut od centrum miasta oraz jest w dogodnej komunikacji z sąsiednimi dzielnicami.

Dowiedz się więcej
Uprzejmie informujemy o zmianie polityki prywatności zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Polityka prywatności:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, ul. Dembowskiego 9/U2, kod pocztowy 71-533, adres e-mail: info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej deuclinic.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, to: adres korespondencyjny ul. Dembowskiego 9/U2, 71-533, Szczecin, adres e-mail:info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427, formularz kontaktowy dostępny na stronie deuclinic.pl, infolinia +48 502 400 427.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej


Prawa użytkownika strony internetowej:

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.


Polityka cookies:

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach technicznych, reklamowych, statystycznych oraz by dostosować Serwis do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Można je podzielić na cookies niezbędne, czyli takie, bez których Serwis nie może funkcjonować poprawnie, cookies dotyczące personalizacji, potrzebne, by zapisać ustawienia i preferencje Użytkowników, oraz cookies dotyczące optymalizacji reklam, które zbierają informacje na temat reklam wyświetlanych Użytkownikowi oraz mogą służyć do tworzenia Twojego profilu.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące wszystkich powyższych plików cookies.

Możesz przejść do korzystania z Serwisu wybierając "Akceptuję"