Zabiegi odchudzające modelujące sylwetkę

Marzenia o idealnej sylwetce towarzyszą wielu kobietom jak i mężczyznom. Osiągnięcie takiego efektu wymaga dużo pracy nad swoimi nawykami, zwyczajami oraz intensywnych ćwiczeń, a także zbilansowanej diety. Wszystkie wymienione działania razem z rozwiązaniami opartymi na najnowszych technologiach w zakresie modelowania sylwetki może pomóc zrealizować marzenia o pięknym ciele. W ofercie DeuClinic posiadamy wiele zabiegów dla ciała, między innymi zabiegi odchudzające i poprawiające wygląd sylwetki. Poznaj szczegóły naszej oferty i każdy z proponowanych zabiegów, aby wybrać najlepszy do potrzeb swoich i swojego ciała.

Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach, które swoją skutecznością przekonały już wielu klientów naszego salonu, których interesują zabiegi modelujące sylwetkę. Sprawdzone urządzenia, opracowane metody i profesjonalnie wykonana usługa gwarantuje zabieg, którego rezultaty widoczne są niedługo po zabiegu. Urządzenia wykorzystywane do modelowania sylwetki to nowoczesny sprzęt oparty na zastosowaniu różnych technik fizjoterapeutycznych. Wykorzystując ultradźwięki, próżnię i inne propozycje technologiczne przywraca tkankom pierwotne funkcje, przyczyniając się do skutecznego rozbijania złogów tłuszczowych i cellulitu. To doskonała metoda bezoperacyjnego modelowania sylwetki w każdym rozmiarze i bez względu na tryb życia. Zabiegi odchudzające w DeuClinic przywracają estetyczny wygląd skóry i ciała. Poznaj je lepiej.

 

ZMNIEJSZ SWÓJ ROZMIAR DZIĘKI MAGNIFICO MODELOWANIE SYLWETKI

 

Czym jest zabieg Magnifico modelowanie sylwetki?

Zabieg modelujący sylwetkę przy użyciu tego urządzenia wpływa na poprawę wyglądu kształtu ciała na wielu płaszczyznach. Oferuje nie tylko nieinwazyjne konturowanie ciała, podkreślając figurę i płynność kształtów, ale także napina i widocznie wyszczupla. Dodatkowym plusem jest rozbijanie złogów tłuszczu podskórnego, dzięki czemu można zaobserwować zmniejszenie cellulitu już po jednym zabiegu. Działanie docenionego przez klientów oraz gabinety kosmetyczne urządzenia Magnifico jest przebadane, a wykonane badania kliniczne potwierdziły wysoką efektywność zabiegów na ciało oraz twarz.

 

Cele zabiegu Magnifico modelowanie sylwetki

Skuteczne i trwałe niwelowanie różnych problemów ciała i skóry możliwe jest dzięki skupieniu wielu źródeł energii, jednocześnie pozwalając oddziaływać jej na nasze ciało. Energia urządzenia Magnifico pobudza ciało do odnowy komórek, pobudza procesy spalające tkankę tłuszczową oraz rozbija ją, likwidując cellulit. Zabieg ten jest niezwykle kompleksowy. Łączy różne rezultaty, które widoczne są już po pierwszej sesji. Zabiegi modelujące sylwetkę, ale również odchudzające przy użyciu Magnifico są doskonałym wyborem

Technologie, które oferuje urządzenie, należą do najskuteczniejszych i najbardziej popularnych zabiegów poprawiających wygląd skóry i ciała:

 • liposukcja – lipokawitacja ultradźwiękowa z podciśnieniem
 • fale radiowe RF bipolarne do remodelingu kolagenu i termolipolizy
 • podczerwony laser biostymulujący IR wzmagający przemianę materii
 • masaż ssąco-próżniowy (vacuum)
 • mechaniczny masaż na ciało rolkami w głowicach

 

Jakie problemy możesz zwalczyć dzięki sesjom z użyciem Magnifico?

 • cellulit
 • złogi tkanki tłuszczowej
 • fałdy skóry
 • obwisła skóra i zbyt luźne mięśnie
 • oznaki starzenia się skóry
 • zaburzenia konturów ciała po zmianie masy ciała
 • nadwaga
 • blizny i rozstępy

Modelowanie sylwetki Szczecin z Magnifico jest równie skuteczne zarówno w przypadku istniejących już problemów związanych z estetyką sylwetki, jak i ich profilaktyce. To wielofunkcyjne urządzenia o szerokim zastosowaniu, które może zastąpić konieczność korzystania z kilku urządzeń. Profesjonaliści DeuClinic dobiorą odpowiednie zabiegi, ich intensywność oraz częstotliwość do potrzeb indywidualnych klienta. Odbycie wszystkich zalecanych sesji przy użyciu urządzenia Magnifico poprawi wygląd i samopoczucie, pozostawiając trwałe, widoczne efekty.

 

KARBOKSYTERAPIA

 

Karboksyterapia – co to za zabieg?

Jeżeli poszukujesz zabiegu, który daje zachwycające efekty dla całego ciała i radzi sobie z wieloma problemami skóry bez konieczności zabiegów chirurgicznych to koniecznie musisz poznać zabieg karboksyterapii. Jest to niechirurgiczny zabieg estetyczny, którego głównym celem jest dotlenienie komórek organizmu poprzez infiltrację dwutlenku węgla. Nasz organizm naturalnie wydala dwutlenek węgla podczas oddychania. Dotlenienie poprzez karboksyterapię pomaga organizmowi wydzielać neuroprzekaźniki poprawiające krążenie krwi: serotoninę, histaminę i katecholaminę. Uaktywnienie komórek podczas zabiegu powoduje ich wzmocnienie, odbudowę oraz stymuluje powstawanie nowych sieci naczyń włosowatych, które odmładzają wygląd naszej skóry.

Jakie problemy możesz zwalczyć dzięki karboksyterapii?

Efekty karboksyterapii są pożądane i dają skuteczne oraz widoczne efekty w przypadku wielu zmian wpływających na estetyczny wygląd skóry. Zmiany mogą mieć różne podłoże, lecz właściwe rozpoznanie pozwoli na skuteczne działanie zabiegu. Wśród najczęstszych problemów, które niweluje lub eliminuje karboksyterapia są m.in.:

 • cellulit
 • złogi tkanki tłuszczowej
 • rozstępy
 • zmarszczki mimiczne
 • zwiotczenie skóry twarzy
 • rozjaśnianie cieni pod oczami.

Karboksyterapia ma również zastosowanie medyczne np. w chorobach spowodowanych problemami z krążeniem krwi lub nagromadzeniem tłuszczu w tętnicach. Technika ta wykorzystywana jest również w kardiologii.

Karboksyterapia jest zabiegiem, który można wykonać praktycznie w każdej części ciała. Klienci doceniają właściwości realnie wpływające na poprawę wyglądu sylwetki. Działanie stymulujące tkanki sprzyja dotlenieniu komórek, a wzrost tlenu aktywuje spalanie tłuszczu, co sprawia, że karboksyterapia jest skuteczna w leczeniu cellulitu oraz uznawana za doskonały zabieg modelujący sylwetkę.

Poprawie konturów sylwetki służy również rozbijanie i niszczenie komórek tłuszczowych przez dwutlenek węgla, co poprawia mikrokrążenie i ogólny wygląd skóry. Efektem jest pięknie wymodelowana sylwetka, wolna od rozstępów i widocznie jędrniejsza skóra. Proces ten pomaga wymodelować sylwetkę, zlikwidować rozstępy i uzyskać jędrniejszy wygląd ciała.

Dwutlenek węgla stymuluje również tworzenie włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za elastyczność i młody wygląd skóry. Zaraz po zabiegu poczujesz, że Twoja skóra jest gładsza, a dzięki dotlenieniu również bardziej napięta i jędrna. Zabieg wykonany w celu redukcji cieni pod oczami, poprzez dotlenienie rozjaśni cienie, pozostawiając wypoczęty i zdrowy wygląd.

 

Na czym polega karboksyterapia?

Medyczny dwutlenek węgla jest wprowadzany podskórnie lub śródskórnie przez bardzo cienką igłę. Pełna kontrola przepływu i objętości dwutlenku węgla dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb ciała oraz miejsca występowania zmian. Następnie wskazane jest wykonanie delikatnego masażu w okolicy pozabiegowej, aby ułatwić rozprowadzenie dwutlenku węgla.

Dwutlenek węgla wprowadzony pod skórę niszczy komórki tłuszczowe oraz poprawia mikrokrążenie, a w konsekwencji zwiększa ukrwienie leczonego obszaru.

Bogactwo zabiegu karboksyterapii jest doceniane przez klientów przede wszystkim ze względu na zachwycające efekty przy małej inwazyjności oraz szerokie spektrum zastosowania. To zabieg bezpieczny, a jednocześnie skuteczny. Rezultatami możesz cieszyć się już po pierwszej sesji.

Sesje karboksyterapii trwają od 20 do 60 minut. W zależności od obszaru i problemów skóry może być potrzeba kilkukrotnego powtórzenia zabiegu, o czym poinformuje specjalista z DeuClinic. Po zabiegu można wrócić do stałych czynności, bez konieczności odbycia rekonwalescencji.

Niezwykle ważne jest, aby zabieg karboksyterapii wykonywany był przez doświadczonego profesjonalistę, który dokładnie zapozna się z problemem i dostosuje intensywność oraz częstotliwość zabiegu, aby bezpiecznie i skutecznie pozbyć się problemu.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

 

Masaż bańką chińską – na czym polega?

Skuteczna technika znana już w starożytności, stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej przyjęła się na całym świecie i zyskała popularność dzięki skuteczności i zadowalającym rezultatom. Zabieg znany większości kobiet jako skuteczny masaż antycellulitowy ma o wiele więcej korzyści.

Masaż bańką chińską wykorzystuje podciśnienie tworzące się w momencie zasysania bańki na naszym ciele. Zasysana skóra oraz tkanka podskórna poprzez przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu komórek tłuszczowych oraz poprawę mikrokrążenia uzyskuje efekt gładszej i jędrniejszej. Pomaga też pozbyć się toksyn z organizmu oraz ma wieloaspektowe właściwości lecznicze. Stosowanie masażu bańką chińską w medycynie estetycznej to poprawa zarysu sylwetki, zwalczenie cellulitu oraz zmniejszenie rozstępów. Zabiegi odchudzające włączają masaż bańką chińską do stałej praktyki.

 

Cele i korzyści masażu bańką chińską

Doceniany za swoje efekty lecznicze i wpływ na poprawę wyglądu skóry i ciała masaż bańką chińską niesie wiele korzyści. Skuteczny, profesjonalny masaż sprzyja:

 • poprawie krążenia krwi
 • poprawie działania układu limfatycznego
 • zmniejszeniu dolegliwości bólowych
 • rozluźnieniu sztywności mięśni
 • uelastycznieniu skóry
 • eliminacji toksyn
 • poprawie dotlenienia skóry

 

Zastosowanie masażu bańką chińską

Całkowicie bezpieczny masaż bańką chińską zalecany jest u osób w każdym wieku. To nie tylko masaż poprawiający wygląd skóry oraz masaż leczniczy, ale również relaksacyjny. Jest doskonałym uzupełnieniem dbania o piękno naszego ciała razem z aktywnym trybem życia i zdrową dietą. Profesjonalnie wykonany masaż bańką chińską w DeuClinic sprawi, że poczujesz się doskonale, a skóra odzyska jędrność i gładkość już po pierwszej sesji masażu. Nasi klienci cenią sobie masaż bańką chińską ze względu na jego skuteczność w poniższym zakresie:

 • modelowanie sylwetki
 • likwidacja cellulitu
 • poprawa stanu skóry pozbawionej jędrności
 • liczne zastosowania medyczne

Jeżeli nie wiesz, czy masaż jest dla Ciebie – nasi specjaliści dopytają o istniejące problemy i istotne kwestie przed wyborem techniki i rodzaju zabiegu, aby dobrać optymalnie najskuteczniejszy z nich. Są również pewne przeciwwskazania do tego rodzaju masażu, jak choroby serca, nowotwory, żylaki  i inne aspekty zdrowotne, ale po ich wyeliminowaniu możesz być pewien, że zabieg skutecznie poprawi stan Twojej skóry, samopoczucie i pozwoli się zrelaksować.

 

ZABIEG iMOOS

 

Na czym polega zabieg iMoos?

Szukając innowacyjnego zabiegu modelującego sylwetkę musisz poznać zabieg iMoos, który wprowadziliśmy do oferty DeuClinic. Skuteczność i popularność zabiegu wśród kobiet, które miały okazję wypróbować go na swoim ciele jest dla nas najlepszym potwierdzeniem. Zabiegi odchudzające polegają głównie na czynnościach ułatwiających pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej. iMoos w tym celu jest liderem. Dzięki połączeniu dwóch najskuteczniejszych metod walki z tkanką tłuszczową, czyli fal elektromagnetycznych oraz masażu podciśnieniowego iMoos nie ma sobie równych. Dodatkowo, innowacyjna głowica zabiegowa wykorzystała wszystkie możliwe technologie, aby optymalnie wykorzystać skuteczność obu metod. Urządzenie radzi sobie nawet z najtrudniej dostępnymi miejscami, a bezinwazyjność i bezbolesność zabiegu są jego dodatkowymi atutami.

 

Cele i korzyści zabiegu iMoos

Najważniejsze korzyści związane ze skutecznym rozbijaniem i upłynnianiem tkanki tłuszczowej to przede wszystkim efekt wyszczuplający, ale nie tylko. Wyszczuplone miejsca naszego ciała po zabiegu iMoos wyglądają atrakcyjnie - są ujędrnione, gładsze, a cellulit widocznie zredukowany. Takie rezultaty powinny zapewniać wszystkie zabiegi modelujące sylwetkę. Ponadto dotlenienie skóry po zabiegu wpływa na efekt liftingu miejsc pozabiegowych, skutkując napiętą i gładką skórą.

 

iMoos dla piękna twarzy i ciała

Technologie wykorzystywane w nowoczesnym urządzeniu iMoos oferują doskonałe rezultaty dla ciała – wyszczuplając i modelując sylwetkę, ale również dla piękna skóry twarzy. Sprawdź i nie wahaj się wykorzystać palety korzyści zabiegu iMoos, które odmienią Twoje ciało oraz twarz i wpłyną na doskonałe samopoczucie, a to wszystko podczas relaksującego, nieinwazyjnego zabiegu. Czy można chcieć więcej? Zapraszamy do DeuClinic.

Cennik

Szeroka oferta zabiegów

oferta zabiegów

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi...

Dowiedz się więcej

Doświadczenie i wiedza

doświadczenie kosmetyczne

Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii...

Dowiedz się więcej

Najlepsze marki i sprzęty

najlepsze marki i sprzęt

W zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości marki kosmetyczne, takie jak Guinot Paris, Filorga...

Dowiedz się więcej

Lokalizacja DeuClinic

lokalizacja w szczecinie

Nasza Klinika znajduje się 5 minut od centrum miasta oraz jest w dogodnej komunikacji z sąsiednimi dzielnicami.

Dowiedz się więcej
Uprzejmie informujemy o zmianie polityki prywatności zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Polityka prywatności:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, ul. Dembowskiego 9/U2, kod pocztowy 71-533, adres e-mail: info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej deuclinic.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie DeuClinic Esthetics & Beauty z siedzibą w Szczecinie, to: adres korespondencyjny ul. Dembowskiego 9/U2, 71-533, Szczecin, adres e-mail:info@deuclinic.pl, tel. +48 502 400 427, formularz kontaktowy dostępny na stronie deuclinic.pl, infolinia +48 502 400 427.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej


Prawa użytkownika strony internetowej:

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.


Polityka cookies:

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach technicznych, reklamowych, statystycznych oraz by dostosować Serwis do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Można je podzielić na cookies niezbędne, czyli takie, bez których Serwis nie może funkcjonować poprawnie, cookies dotyczące personalizacji, potrzebne, by zapisać ustawienia i preferencje Użytkowników, oraz cookies dotyczące optymalizacji reklam, które zbierają informacje na temat reklam wyświetlanych Użytkownikowi oraz mogą służyć do tworzenia Twojego profilu.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące wszystkich powyższych plików cookies.

Możesz przejść do korzystania z Serwisu wybierając "Akceptuję"