Okna PCV już od dłuższego czasu cieszą się popularnością, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm

Oknoprojekt to aktywnie rozwijająca się firma, od kilkunastu lat działająca w branży stolarki otworowej. Cechuje nas profesjonalizm a także wiedza branżowa i doświadczenie - zarówno w sferze produkcyjnej, jak i sprzedażowej czy montażowej. Zdobyliśmy je współpracując z renomowanymi wytwórcami stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonując profesjonalny montaż – zarówno dla firm rodzimych, jak i zachodnich.

Praca w dziedzinie budowlanej daje nam ogromną satysfakcję, stąd też bez przerwy się rozwijamy, biorąc udział w konferencjach czy uczestnicząc w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc zaproponować naszym Kontrahentom najnowocześniejsze rozwiązania. Pragniemy dawać w Wasze ręce wspaniałe  produkty, które będą służyły  latami i wykreują ciepły i przytulny klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Jesteśmy specjalistami w stolarce otworowej, ale w naszej ofercie nie zabrakło też   montowania bram i fasad. Na życzenie Kontrahentów wykonujemy i montujemy też specjalistyczną stolarkę otworową. Obdarzyło nas swym zaufaniem już mnóstwo zadowolonych Klientów – zarówno firm, jak i podmiotów indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie miałbyś należeć do tego wspaniałego grona?

Odwiedź stronę firmy: okno-projekt.com.pl

Oknoprojekt – specjaliści, którzy pomagają   w czasie wybierania stolarki otworowej

Wznosząc lub remontując dom, mieszkanie czy inny budynek użytkowy mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią bardzo ważny  element konstrukcyjny lokalu. Na pozór  wydawać by się mogło, że taka czynność jest  kwestią czysto techniczną, nie łączącą się  z aranżacją wnętrz. Nic bardziej mylnego! Okna bowiem nie tylko tworzą klimat wnętrza, dodając do niego odpowiednią ilość światła bądź też chroniąc  pomieszczenie przed działaniem czynników zewnętrznych  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Wybór ten ma ogromny wpływ na końcowy wygląd naszego domu, mieszkania czy innego budynku.

Stolarka okienna może więc podkreślić zalety każdego wnętrza, ale źle dobrana sprawi, że nie będzie ono wyglądało zbyt dobrze. Należy więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale także na estetykę i sposób wykonania. Połączenie tych właśnie elementów pozwoli nam wybrać produkt doskonale dostosowany do naszych potrzeb i sprawi, że będzie on autentycznym oknem na świat.

Naszym Kontrahentom oferujemy wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które wprowadzą do każdego wnętrza przytulny klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko eleganckie, ale też funkcjonalne. Produkty, które można znaleźć  w ofercie Oknoprojekt są wytrzymałe na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A przy tym cechuje je preferencyjna cena!

 

Montowanie stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługiwanie inwestycji tylko z Oknoprojekt!

Profesjonaliści z Oknoprojekt dobrze zdają sobie sprawę, że kupno nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej jest dużym wyzwaniem, jednak na tym cały proces wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Jeszcze ważniejszy  jest bowiem stosowny montaż, od którego zależy czy stolarka będzie pełnić swoje funkcje. Należy więc zlecić zadanie montażu i obsługi inwestycji naszym ekspertom z Oknoprojekt, gdyż tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie prawidłowo   zrobione. Odpowiednio zamontowane okna, drzwi czy fasady dają gwarancję szczelności i bezpieczeństwa ich użytkowania. Należy bowiem pamiętać, że tylko odpowiednio przeprowadzone czynności montażowe zapewnią niezawodne działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi okres.

Stąd  też już na początku podaj swoje oczekiwania i przedyskutuj je z ekspertami budowlanymi, gdyż wielorakość produktów i wielość rozwiązań sprawia, że niejednokrotnie Twoje plany będą inne niż oczekiwania. Podczas naszych spotkań z klientem szczegółowo   pokazujemy wszelkie praktyki związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy znaleźć produkt najlepiej dostosowany do jego własnych potrzeb oraz staramy się rozwiać wszelkie jego wątpliwości. W trakcie wymiany i montażu stolarki bardzo zależy nam na wyborze właściwych parametrów montowanych systemów okiennych, drzwiowych czy przesłonowych oraz stosowaniu najnowocześniejszej technologii montażu.

Decydując się na współdziałanie z Oknoprojekt masz pewność, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w wyborze stosownej stolarki po dokładny pomiar i fachowy montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapewniamy też wysoką jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

 

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powodów wymiany stolarki może być wiele – od awarii mechanicznych, przez zużycie surowca po walory estetyczne, czy chęć zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Pracę tę należy jednak dobrze przygotować. Należy bowiem wytłumaczyć, że podejmujący decyzję o wymianie stolarki trzeba pamiętać o wybieraniu produktów charakteryzujących  się odpowiednimi parametrami. Nie każda osoba wie, że odpowiednio dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma duży wpływ na komfort używania systemów okiennych, a w wielu przypadkach zapewnia bezpieczeństwo – Tobie, Twej rodzinie czy pracownikom. Należy też zabezpieczyć wnętrza przed uszkodzeniami  i brudem. I co najważniejsze cały montaż stolarki ma być zgodny zarówno z wizją producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i klienta.

Wykorzystywane przez Oknoprojekt techniki montażowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach wielkopowierzchniowych oraz przemysłowych, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się pochwalić setkami zadowolonych klientów tak w naszym kraju, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonywany jest wedle wytycznych  ITB lub właściwych dla danego kraju, z zastosowaniem normy RAL-Montage.

Przed systematycznie rozwijającą się i poszukującą nowych rozwiązań firmą Oknoprojekt zachowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma żadnych tajemnic. Sięgamy bowiem po  produkty o najlepszej  izolacji termicznej, przeciwdziałając przez to zużyciu energii nawet o 80%. Doskonale wiemy, iż adekwatnie  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko niezwykle użyteczny, ale także idealnie  komponuje się z frontem budynku i jego wnętrzem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zasugerować Ci najkorzystniejsze rozwiązania, dopasowane do Twoich własnych potrzeb.

Już dziś zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami i rozpoczęcia współpracy!