Wykonywanie projektów i aranżowanie Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas wyróżnia

Pracownia Projektowa Innerium jest firmą z ogromnym stażem w obrębie projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od ponad dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i unikalnej aranżacji wnętrz swoich klientów.

Wykonywanie projektów i aranżowanie to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się również w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych oraz innych. Cechuje nas różnorodność w zakresie projektów, których się podejmujemy, a dodatkowo szeroka oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można sprawdzić w zakładce „Projekty”, a ponadto „Realizacje”, gdzie znajdują się  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to doświadczeni architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej pracy i nieustannemu rozwijaniu swej wiedzy  oraz umiejętności świadczą usługi na wysokim poziomie, czerpiąc z najnowocześniejszych rozwiązań świadczonych przez producentów z branży wnętrzarskiej.

 

Zadowolenie  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort i wygoda we własnym wnętrzu , dlatego też to uważamy za cel naszych zadań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę własne gusta klientów, ich tryb życia, potrzeby i oczekiwania, które mają od swego domu. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do zwyczajnego życia oraz stylu, w którym czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak również korzystne  rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy naszych klientów. Doskonale wiemy że to sposób życia oraz gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb użytkownika i elementów takich jak organizacja pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy też możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno naszej pracy, jak i materiałów, z których korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współdziałanie z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to dziś nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta zasada dotyczy również wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  czy też pracujemy. Optymalne wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i obyty architekt wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz przeciwnie. Właściwe, przemyślane i sprawnie zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić sporo i pieniędzy,  i ponadto zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy architekta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość zalet użytecznego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas śni o bajecznym i komfortowym wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej gamy materiałów z branży wnętrzarskiej pozwala na swobodne opcje aranżacji. To zaleta, ale i wada. Wcale nie jest łatwo dobrać właściwe kompozycje, dobre surowce i najlepszą jakość. Architekt po zapoznaniu się z oczekiwaniami nabywcy jest w stanie wykreować wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań, ale również powierzchni biurowych czy sklepów – wszystkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na najlepsze wykorzystanie ich możliwości.

Zdecyduj się na skorzystanie z usług zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i chęcią do działania, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata pracy naszej pracowni mieliśmy możliwość uczestniczyć w różnych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były eksponowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie użytkowników i sprawić, że wracają do nas z świeżymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium przedstawiane były w polskich magazynach branżowych i były się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Przebywasz w miejscach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje ogromna możliwość, że to miejsce jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest już usługą, po jaką sięga coraz więcej osób . Nie tylko z wygody i pewności doskonałego efektu, lecz również, stawiając na wygodne rozwiązania dostosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się idealnie do poziomu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i ciekawe dodatki tworzą całość wartą uwagi.

Skorzystanie z usługi architekta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a także dziesiątek godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i składach budowlanych. Nawet gdy preferujesz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe towary lub wybierzesz   sprzęty wątpliwej jakości. Projektant wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  również dla Ciebie.

 

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin skrupulatnej pracy, obliczeń i analizy strategii, aby stworzyć idealny plan dla Twojego wnętrza. Od dokładnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po dokładne określenie ilości potrzebnych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające wnętrza to mieszkania spójne – spójne więc nie nudne czy „bezpieczne”, ale wspaniale urządzone z harmonijnie dobranymi dodatkami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które idealnie będą współgrać i wzajemnie podkreślać swój czar. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, ale także na wygodę korzystania z przestrzeni. Specjalista rozumie potrzeby użytkownika i d dba o to , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  trybu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o guście swego klienta a także jego funduszach.

 

Najlepszy projektant wnętrz Szczecin

Jakie własności powinien posiadać odpowiedni projektant wnętrz? Z pewnością prócz koniecznych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pilność oraz tzw. dobrego gustu musi mieć konieczną wiedzę. Wiedza na temat przepisów ergonomii, postrzegania przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z zakresu psychologii, a także typowa wiedza produktowa to oznaki dobrego architekta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie jedynie z nowościami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, lecz również technologicznych, odkrywać nowe produkty i dynamicznie zmieniające się mody w urządzaniu wnętrz.

Potrzebna będzie także odwaga. Konstruktywny architekt nie obawia się wyzwań i oferowania czegoś kompletnie nowego, awangardowego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To istotne, żeby być przekonanym, że obecnie projektowanie wnętrz nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia wnętrza lub realizacji większego remontu. Na planach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jeżeli nadal nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie wnętrz w lokalu, mieszkaniu czy biurze to jedyny doskonały sposób  na dobre, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje lokali i domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie inny kształt i zapraszają swoim wyglądem do relaksu i odpoczynku.