Sesja ślubna w trakcie wesela czy w innym dniu?

Wykonanie sesji ślubnej jest obowiązkowym punktem każdego tak ważnego dnia jakim jest zawarcie małżeństwa. Są to zdjęcia, które zasilą nasz album ze zdjęciami i oprawione będą ozdabiały nasze ściany. Tak czy inaczej jest to idealna pamiątka, która będzie nas cieszyła do końca naszych dni.

Sesja w trakcie wesela

Tak naprawdę to to, czy odbędzie się ona w dniu wesela zależy tylko i wyłącznie od klientów. Bardzo często zdarza się, że Para Młoda chce wykonać ją w trakcie wesela, ponieważ to właśnie w tym dniu wyglądają oni wręcz nienagannie. Sesja ślubna w trakcie wesela ma zarówno wady jak i zalety, które należy wziąć pod uwagę.

Pierwszym problemem jest konieczność opuszczenia gości weselnych. Wszystko jest jednak do rozwiązania, ponieważ nasi fotografowie pracujący na terenie Szczecina podchodzą do klientów indywidualnie i mogą być Państwo pewni, że odbędzie się ona szybko i sprawnie, by goście weselni nie odczuli nieobecności najważniejszych osób w tak ważnym dniu. Proszę pamiętać, że może ona trwać nawet kilka godzin.

Zaletą jest gotówka, ponieważ zaoszczędzimy na ponownym wykonaniu fryzury, makijażu i upraniu zabrudzonej sukienki. Bardzo często zdarza się również, że musimy zapłacić za dodatkowy dzień zdjęciowy.

Inną istotną sprawą, która ma wpływ na wykonanie sesji ślubnej w Szczecinie podczas wesela jest pora dnia. Śluby zazwyczaj odbywają się popołudniu, można więc liczyć na wykonanie pamiątkowych zdjęć podczas zachodu słońca. Należy jednak pamiętać, że w dniu ślubu może padać i mimo, że zdjęcia wykonane w deszczu mogą być wyjątkowe, to Młodzi ociekający wodą na własnym weselu nie czują się już w tym ważnym dniu atrakcyjni ani przyjemnie.

Jeśli nie lubią Państwo zdjęć to wykonanie sesji ślubnej na weselu w możliwie w jak najkrótszym czasie będzie zbawienne. Oprócz tego, że nasi pracownicy pracują na terenie całego Szczecina, posiadają oni również doświadczenie, dzięki któremu wszystko odbędzie się nie tylko szybko i sprawnie, ale również zdjęcia będą wyjątkowe.

Wykonanie sesji ślubnej w dniu ślubu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy zaoszczędzić czas, pieniądze i nie lubimy zdjęć. Jeśli jednak lubimy pozować i wielogodzinne pozowanie nie jest dla nas problemem to warto jest zdecydować się na sesję w osobnym dniu, by móc poświęcić temu cały dzień. Jeśli potrzebujesz sprawdzonej ekipy filmowej sprawdź na: Alpha Creation

Sesja ślubna innego dnia

Wykonanie sesji ślubnej w innym dniu niż wesele jest obecnie bardzo popularne.  Nasi pracownicy bardzo chętnie wykonają sesję ślubną na terenie całego Szczecina, dlatego też sesja wykonana w innym dniu daje Państwu możliwość znalezienia wymarzonej lokalizacji, nie koniecznie jednej. Można wykonać je w lesie, na polanie lub w mieście. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania podczas sesji ślubnej zwierząt oraz ciekawych dodatków, na przykład rowerów czy motorów.

Taki termin należy ustalić wcześniej z fotografem, jednak nie należy zwlekać z sesją w nieskończoność. Jest to nie potrzebne ryzyko, że sukienka może przestać pasować lub wzięcie dnia wolnego w pracy przez Młoda Parę jednocześnie będzie niemożliwe.

Zaletą wykonania sesji ślubnej w innym terminie na terenie Szczecina jest mniejszy stres. Para Młoda może skupić się na wykonaniu wyjątkowych zdjęć i nie musi się martwić o gości pozostawionych samych sobie i czekających na ich przybycie przez kilka godzin.

Kolejnym plusem jest możliwość poświęcenia sesji całego dnia. Dzięki temu nie będą Państwo ograniczenia do jednej lokalizacji na terenie Szczecina. Nasi pracownicy bardzo chętnie udadzą się z Państwem w kilka atrakcyjnych miejsc w celu wykonania niepowtarzalnych zdjęć.

Niestety istnieją również wady wykonania sesji ślubnej na terenie Szczecina w innym dniu. Otóż konieczne jest przygotowanie i przeczyszczenie sukni, wynajęcie fryzjerki i makijażystki czy zamówienie drugiego bukietu ślubnego. Dodatkowym kosztem może być również konieczność dodatkowej opłaty za osobny dzień pracy fotografa. Pogoda w wyznaczonym terminie również może nie dopisać, a wykonanie zdjęć na tle zachodzącego słońca może być niemożliwe.

Sesja ślubna w dniu ślubu, przed ceremonią

Jest to coraz częściej wybierana opcja, na którą decyduję się Państwo Młodzi. Posiada ona wiele zalet, między innymi:

  • Młodzi wyglądają nieskazitelnie
  • Można poświęcić na nią kilka godzin
  • Skróci ona czas oczekiwania na ceremonię
  • Para Młoda nie stresuje się gośćmi czekającymi na ich przybycie
  • Cena nie wzrasta za dodatkowy dzień pracy fotografa

Należy jednak pamiętać, żeby wygospodarować czas tak, by zdążyć na wizytę do fryzjerki i makijażystki. Sesja powinna odbyć się w takim przedziale czasowym, żeby Młodzi nie stresowali się ograniczonym czasem i mogli spokojnie zdążyć na własny ślub.

Sesja ślubna - w trakcie wesela czy w innym terminie?

Odpowiedź na to pytanie nigdy nie będzie brzmiała jednoznacznie. Wszystko zależne jest przede wszystkim od preferencji Pary Młodej oraz od rodzaju i lokalizacji sesji, którą chcą Oni wykonać. Nasza firma oferuje Państwu usługi na terenie całego Szczecina, a nasi doświadczeni i profesjonalni pracownicy zapewnią Wam nie tylko piękne i nie powtarzalne pamiątki w formie zdjęć i filmów, ale również stworzą wyjątkowy klimat podczas sesji.